fbpx Szkolenia dla Asystentek Zarządów, Asystentek Personalnych, Sekretarek, Recepcji | ARK Consulting

Jesteś tutaj

Akademia Asystentek i Sekretarek

Profesjonalny sekretariat w urzędzie. Obsługa klientów, przyjmowanie gości, radzenie sobie w trudnych sytuacjach

Dla kogo Szkolenie skierowane jest do pracowników sekretariatów urzędów i instytucji administracji publicznej. Podczas szkolenia dowiesz się jakie zasady savoir-vivre obowiązują w sekretariacie urzędu, instytucji jak profesjonalnie podejmować gości w urzędzie jak prowadzić służbowe rozmowy...czytaj więcej »
10.05.2021 do 11.05.2021

Profesjonalny sekretariat. Organizacja pracy i budowanie pozytywnego wizerunku firmy/instytucji.

DLA KOGO Szkolenie skierowane jest do Asystentek i Sekretarek, które rozpoczynają pracę w sekretariacie lub/i mają nieduże doświadczenie w tym zakresie. PODCZAS SZKOLENIA poznasz zasady współpracy z osobą zarządzającą oraz osobami strategicznymi dowiesz się, jak budować wizerunek poprzez...czytaj więcej »
13.05.2021 do 14.05.2021

Facility Management dla pracowników branży FM

Dla kogo? Szkolenie skierowane jest do: pracowników firm świadczących obsługę facility management (obsługa techniczna, ochrona, utrzymanie czystości) Program szkolenia dostosowany jest do osób rozpoczynających przygodę z zagadnieniami facility management, jak również do osób posiadających...czytaj więcej »
19.05.2021

Profesjonalny Office Manager - Zarządzanie Biurem

Dla kogo Jesteś: Office Managerem? Kierownikiem/Specjalistą ds administracji? Office Assistant? To szkolenie jest dla Ciebie! Cel szkolenia Na szkoleniu omówimy różne obszary zarządzania biurem. Przedstawimy najnowsze metody, narzędzia, oraz dostępne rozwiązania, optymalizujące pracę biura...czytaj więcej »
20.05.2021 do 21.05.2021

Asystentka - Partner w Zarządzaniu I. Myśl jak Szef.™

Dla kogo? Szkolenie skierowane jest do doświadczonych Asystentek  - Executive/Personal Assistants. Czego dowiesz się na szkoleniu? kim jest osoba zarządzająca - jaki jest jej sposób myślenia i podejmowania decyzji jakie wyzwania stawiane są kadrze managerskiej przez otoczenie wewnętrzne i...czytaj więcej »
24.05.2021 do 26.05.2021

Facility Management dla klientów branży FM

Dla kogo? Szkolenie skierowane jest do: pracowników firm zlecających usługę Facility Management (obsługa techniczna, ochrona, utrzymanie czystości); zarządców nieruchomości i specjalistów ds. zarządzania nieruchomościami Program szkolenia dostosowany jest do osób rozpoczynających przygodę z...czytaj więcej »
02.06.2021

Zarządzanie nieruchomościami dla podmiotów komercyjnych

DLA KOGO Szkolenie skierowane jest do: pracowników firm zarządzających nieruchomościami komercyjnymi; zarządców nieruchomości komercyjnych; specjalistów ds. zarządzania nieruchomościami. Program szkolenia dostosowany jest do osób rozpoczynających przygodę z zarządzaniem nieruchomościami,...czytaj więcej »
09.06.2021

Prawne zagadnienia pracy w sekretariacie urzędu administracji publicznej

DLA KOGO? Szkolenie skierowane jest do pracowników sekretariatów urzędów administracji publicznej. CZEGO DOWIESZ SIĘ UCZESTNICZĄC W SZKOLENIU? jak stosować podstawowe zagadnienia prawa w codziennej pracy sekretariatu administracji publicznej jak zgodnie z prawem postępować z powierzonymi na...czytaj więcej »
14.06.2021

Asystentka - Partner w Zarządzaniu II. Myśl jak Zespół.

CEL SZKOLENIA Asystentka-Partner  w Zarządzaniu II to druga część szkolenia pod tym samym tytułem. Tym razem koncentrujemy swoją uwagę na procesach kierujących Asystentkę na samodzielne działania w obszarze planowania i delegowania zadań, ale również lepszego rozumienia mechanizmów pracy w...czytaj więcej »
16.06.2021 do 18.06.2021

Asystentka Personalna/Executive Assistant. Organizacja sekretariatu kadry zarządzającej

DLA KOGO Szkolenie skierowane jest do Asystentek/Asystentów na poziomie Executive/Personal: rozpoczynających pracę z osobą zarządzającą mających nieduże doświadczenie zawodowe w tym obszarze CZEGO DOWIESZ SIĘ NA SZKOLENIU? jak współpracować oraz zapewniać komfort pracy osoby zarządzającej...czytaj więcej »
23.06.2021 do 24.06.2021