Jesteś tutaj

HR / Kadry / Prawo Pracy

KONFLIKTY I WARTOŚCI W PRACY - SKUTECZNA PROFILAKTYKA MOBBINGU. Seminarium dla osób rozwiązujących trudne sytuacje interpersonalne w pracy

DLA KOGO Dla wszystkich osób zainteresowanych tematyką szkolenia, w szczególności dla osób pełniących funkcje: mężów zaufania, pełnomocników ds. etyki, rzeczników wartości, psychologów zakładowych, doradców ds. etyki relacji interpersonalnych itp. CO ZYSKUJESZ UCZESTNICZĄC W SZKOLENIU?...czytaj więcej »
550,-PLN
02.03.2018

Mobbing, dyskryminacja i zjawiska podobne - rozpoznawanie i przeciwdziałanie.

DLA KOGO Szkolenie skierowane jest do kadry zarządzającej, specjalistów HR, psychologów oraz pozostałych zainteresowanych osób, które dotychczas nie szkoliły się z tej tematyki lub chcą zaktualizować i usystematyzować swoją wiedzę. CO ZYSKUJESZ UCZESTNICZĄC W SZKOLENIU? Dowiesz się, jak...czytaj więcej »
550,-PLN
13.03.2018

Proces odchodzenia pracowników. Jak przeprowadzić trudne rozmowy z pracownikami.

DLA KOGO dla pracowników HR oraz Menedżerów, którzy uczestniczą w procesie zwalniania/degradacji dla osób wręczających wypowiedzenia, które potrzebują wsparcia merytorycznego, aby jak najefektywniej przejść przez te trudne dla siebie i dla pracownika sytuacje. PODCZAS SZKOLENIA: poznasz w...czytaj więcej »
790,-PLN
09.05.2018

4 POKOLENIA NA RYNKU PRACY. JAK MOTYWOWAĆ I KOMUNIKOWAĆ SIĘ Z POKOLENIEM Z, Y, X, BABY BOOMERS

Dla kogo? Szkolenie skierowane jest do pracowników działu HR, działów szkoleń oraz managerów i dyrektorów zespołów. Program Zidentyfikowanie i skategoryzowanie zagadnień, sytuacji, zachowań, obszarów problemowych związanych z wiekiem pracowników w miejscu pracy oraz ustalenie priorytetów w...czytaj więcej »
750,-PLN
14.05.2018