fbpx Szkolenia dla administracji | ARK Consulting

Jesteś tutaj

Administracja publiczna

Asystentka - Partner w Zarządzaniu I. Myśl jak Szef.

Dla kogo? Szkolenie skierowane jest do doświadczonych Asystentek  - Executive/Personal Assistants. Czego dowiesz się na szkoleniu? kim jest osoba zarządzająca - jaki jest jej sposób myślenia i podejmowania decyzji jakie wyzwania stawiane są kadrze managerskiej przez otoczenie wewnętrzne i...czytaj więcej »
1250,-PLN
21.11.2019 do 22.11.2019
Termin pewny

Zarządzanie nieruchomościami

DLA KOGO Szkolenie skierowane jest do pracowników działów administracji odpowiedzialnych za obszar zarządzania nieruchomościami, specjalistów ds. nieruchomości, administratorów nieruchomości, zarządców nieruchomości, etc. Program szkolenia dostosowany jest do osób rozpoczynających przygodę...czytaj więcej »
750,-PLN
28.11.2019
Termin pewny

KOMISJA ANTYMOBBINGOWA – SKUTECZNA OCHRONA PRACODAWCY I PRACOWNIKÓW

Definicja mobbingu, dyskryminacji w zatrudnieniu, molestowania i molestowania seksualnego w prawie pracy. Obowiązki pracodawcy w zakresie przeciwdziałania mobbingowi i innym niepożądanym zachowaniom. Funkcje Komisji Antymobbigowej w świetle prawa (co prawo nakazuje, a czego nie zabrania) i...czytaj więcej »
750,-PLN
06.12.2019

Profesjonalny sekretariat w urzędzie. Obsługa klientów, przyjmowanie gości, radzenie sobie w trudnych sytuacjach

Dla kogo Szkolenie skierowane jest do pracowników sekretariatów urzędów i instytucji administracji publicznej. Podczas szkolenia dowiesz się jakie zasady savoir-vivre obowiązują w sekretariacie urzędu, instytucji jak profesjonalnie podejmować gości w urzędzie jak prowadzić służbowe rozmowy...czytaj więcej »
650,-PLN
09.12.2019
Termin pewny